Kamzhik FETISH FANTASY EXTREME STEEL SLAPPER

00300626

2,535 Lekë

3,900 Lekë

-35%

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Kamzhik me bisht metali dhe per mbajtje me te sigurt me rrip ne fund. I krijuar per lojera te forta. Materiali: poliurethane, metal.
Gjatesia:  53 cm. Ngjyre metali, e zeze.

Info shtesë

Ky artikull nuk ka më gjëndje

Kamzhik me bisht metali dhe per mbajtje me te sigurt me rrip ne fund. I krijuar per lojera te forta. Materiali: poliurethane, metal.
Gjatesia:  53 cm. Ngjyre metali, e zeze.

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Produkte te ngjashem

Product successfully added to the product comparison!