Kamzhik Rhinestones Mini Whip

24916801000

4,600 Lekë

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Mini kamzhik i zi me litar dhe gure te shndritshem tek pjesa e mbajteses. Gjatesia totale: 40 cm. Materiali: plastic, gure te shndritshem.

Info shtesë

Ky artikull nuk ka më gjëndje

Mini kamzhik i zi me litar dhe gure te shndritshem tek pjesa e mbajteses. Gjatesia totale: 40 cm. Materiali: plastic, gure te shndritshem.

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Produkte te ngjashem

Product successfully added to the product comparison!