Kamzhik Mini Flogger

24921051001

2,200 Lekë

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Mini kamzhik me pamje lekure te bute me rripa te bute dhe bisht mbajtes. I zi. Gjatesia totale 38 cm. Materiali: poliurethane.

Info shtesë

Ky artikull nuk ka më gjëndje

Mini kamzhik me pamje lekure te bute me rripa te bute dhe bisht mbajtes. I zi. Gjatesia totale 38 cm. Materiali: poliurethane.

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Produkte te ngjashem

Product successfully added to the product comparison!