Kamzhik Mini Slapper

24920671000

2,000 Lekë

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Mini kamzhik nga nje ane material vinyl me mbishkrimin "Love Sexy" dhe nga ana tjeter me rripa te shkurter.
Gjatesia totale 45cm. Materiali: polyurethane, silicone

Info shtesë

Ky artikull nuk ka më gjëndje

Mini kamzhik nga nje ane material vinyl me mbishkrimin "Love Sexy" dhe nga ana tjeter me rripa te shkurter.
Gjatesia totale 45cm. Materiali: polyurethane, silicone

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Produkte te ngjashem

Product successfully added to the product comparison!