Kamzhik Rhinestone Crop

24916721000

2,700 Lekë

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Kamzhik plastic i zi, shkop i veshur dhe ne pjesen mbajtese me gure te shndritshem. Gjatesia totale 44 cm.

Info shtesë

Ky artikull nuk ka më gjëndje

Kamzhik plastic i zi, shkop i veshur dhe ne pjesen mbajtese me gure te shndritshem. Gjatesia totale 44 cm.

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Produkte te ngjashem

Product successfully added to the product comparison!