Kamzhik Leather Flogger

20403951000

4,000 Lekë

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Kamzhik lekure i zi me dantelle gjate trupit dhe qark mbajtes ne fund. Gjatesisa totale 76cm. Materiali Lekure e ndare.

Info shtesë

Ky artikull nuk ka më gjëndje

Kamzhik lekure i zi me dantelle gjate trupit dhe qark mbajtes ne fund. Gjatesisa totale 76cm. Materiali Lekure e ndare.

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Produkte te ngjashem

Product successfully added to the product comparison!