Kamzhik Leather Crop

20401311000

4,900 Lekë

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Kamzhik i zi me maje lekure. Shkop i veshur dhe mbajtese elegante me detaje metali dhe qark. Gjatesia totale: 69 cm. Materiali: sintetik, lekure.

Info shtesë

Ky artikull nuk ka më gjëndje

Kamzhik i zi me maje lekure. Shkop i veshur dhe mbajtese elegante me detaje metali dhe qark. Gjatesia totale: 69 cm. Materiali: sintetik, lekure.

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Produkte te ngjashem

Product successfully added to the product comparison!