-35%

Me ulje çmimi!

Kamzhik Imitation Leather Cane

Kamzhik Imitation Leather Cane

24907571001

1,950 Lekë

3,000 Lekë

-35%

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Fetish Collection

Kamzhik i shkurtër bërë prej lëkure të zezë. Me kunja të dala metalike në ngjyrë argjendi dhe me skaje të sheshta.

Info shtesë

Kamzhik i shkurtër bërë prej lëkure të zezë. Me kunja të dala metalike në ngjyrë argjendi dhe me skaje të sheshta.

Gjatësia: 30 cm, Ø 3.5 cm.
Materiali: poliuretani.

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Produkte te ngjashem

Product successfully added to the product comparison!