Kamzhik Zado Mini Whip Black

1,700 Lekë

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Zado

Përkëdhelni partnerin tuaj me këtë mini kamzhik. Me shirita lëkure të zezë mjaft të butë dhe me një mbajtëse ne pjesën e sipërme. Thjesht rrëshqiteni butësisht mbi trupin e partnerit dhe shijoni reagimin e tij.

Info shtesë

Ky artikull nuk ka më gjëndje

Përkëdhelni partnerin tuaj me këtë mini kamzhik. Me shirita lëkure të zezë mjaft të butë dhe me një mbajtëse ne pjesën e sipërme. Thjesht rrëshqiteni butësisht mbi trupin e partnerit dhe shijoni reagimin e tij.

Gjatësia totale: 19 cm.
Materiali: lëkurë, metal.

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Produkte te ngjashem

Product successfully added to the product comparison!