Kamzhik Mini Whip Pink

1,800 Lekë

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Bad Kitty

Mini kamzhik pink, rripa silikoni te bute dhe mbajtese prej materiali plastik.
Gjatesia totale 26 cm. Materiali: silikon, ABS.

Info shtesë

Ky artikull nuk ka më gjëndje

Mini kamzhik pink, rripa silikoni te bute dhe mbajtese prej materiali plastik. 
Gjatesia totale 26 cm. Materiali: silikon, ABS.

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Produkte te ngjashem

Product successfully added to the product comparison!