Kamzhik Mini Whip Black

1,800 Lekë

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Bad Kitty

Mini kamzhik i zi, rripa silikoni te bute dhe mbajtese prej materiali vinyl.
Gjatesia totale 26 cm. Materiali: silikon, ABS.

Info shtesë

Ky artikull nuk ka më gjëndje

Mini kamzhik i zi, rripa silikoni te bute dhe mbajtese prej materiali vinyl. 
Gjatesia totale 26 cm. Materiali: silikon, ABS.

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Produkte te ngjashem

Product successfully added to the product comparison!