-35%

Me ulje çmimi!

Kamzhik Bad Kitty Red Crop

Kamzhik Bad Kitty Red Crop

24903311000

2,503 Lekë

3,850 Lekë

-35%

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Bad Kitty

Kamzhik i vogel ngjyre te zeze/ te kuqe me pjesen ne maje ne forme zemre. 
Shkop plastik dhe mbajtese me lak. 
Gjatesia: 45 cm.

Info shtesë

Kujdes: Ky është artikulli i fundit!

Kamzhik i vogel ngjyre te zeze/ te kuqe me pjesen ne maje ne forme zemre.
Shkop plastik dhe mbajtese me lak.
Gjatesia: 45 cm.

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Produkte te ngjashem

Product successfully added to the product comparison!