Vibrator POWER TIP MASSAGE WAND

55009810

4,620 Lekë

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

7 tipare të fuqishme
Prodhuar nga plastike TPR dhe ABS
Ndarja e baterive për bateritë 3C (pa përfshirë)
Lartësia: përafërsisht. 28.2 cm
Diametri: përafërsisht. 5 cm

Info shtesë

Kujdes: Ky është artikulli i fundit!

7 tipare të fuqishme
Prodhuar nga plastike TPR dhe ABS
Ndarja e baterive për bateritë 3C (pa përfshirë)
Lartësia: përafërsisht. 28.2 cm
Diametri: përafërsisht. 5 cm

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Produkte te ngjashem

Product successfully added to the product comparison!