Set STARTER LOVERS KIT PINK

55006095

3,680 Lekë

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Komplet i gjithanshëm me masazhues të hollë, mëngë të qëndrueshme të penisit, rruaza të orgazmës së diplomuar dhe 2 përmirësues të ngritjes. Masazhi i masave: rreth mëngës me madhësi 6inch x 1inch: rreth 6.75inch x 2inch Size Beads: about 8inch x 0.75inch Enchancer Size: rreth 1.5inch x 1.5inch Materiali: ABS, PVC, TPE Bateritë pa ftalate: 2x AA (nuk përfshihet) më shumë shpejtësi

Info shtesë

Kujdes: Ky është artikulli i fundit!

Komplet i gjithanshëm me masazhues të hollë, mëngë të qëndrueshme të penisit, rruaza të orgazmës së diplomuar dhe 2 përmirësues të ngritjes. Masazhi i masave: rreth mëngës me madhësi 6inch x 1inch: rreth 6.75inch x 2inch Size Beads: about 8inch x 0.75inch Enchancer Size: rreth 1.5inch x 1.5inch Materiali: ABS, PVC, TPE Bateritë pa ftalate: 2x AA (nuk përfshihet) më shumë shpejtësi

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Produkte te ngjashem

Product successfully added to the product comparison!