Lubrifikant JustGlideWaterbased 1000Ml

06100620000

3,760 Lekë

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Just Glide ju ndihmon të rrëshqisni dhe rrëshqisni me kënaqësi!
Gjithashtu siguron vajosje të gjatë. Just Glide është me bazë uji, 100% vegan dhe mund të përdoret në lëkurë të ndjeshme.Pa vaj dhe yndyrë.Mund të lahet. I sigurt për t’u përdorur me prezervativë latex. Pa erë dhe pa shije.

Info shtesë

Just Glide ju ndihmon të rrëshqisni dhe rrëshqisni me kënaqësi!
Gjithashtu siguron vajosje të gjatë. Just Glide është me bazë uji, 100% vegan dhe mund të përdoret në lëkurë të ndjeshme.Pa vaj dhe yndyrë.Mund të lahet. I sigurt për t’u përdorur me prezervativë latex. Pa erë dhe pa shije.

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Produkte te ngjashem

Product successfully added to the product comparison!