Vibrator Latetobed Broklyn

Y-810

5,300 Lekë

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Një vibrator që nuk do të lërë asnjë zonë të trupit tuaj pa u përkëdhelur. Forma e trupit të këtij vibrator është projektuar për t'ju dhuruar kënaqësi të pafund. Ka topa të brendshëm që rrotullohen me 4 shpejtësi që ju të përjetoni kënaqësinë më të fortë.Info shtesë

Kujdes: Ky është artikulli i fundit!

Një vibrator që nuk do të lërë asnjë zonë të trupit tuaj pa u përkëdhelur. Forma e trupit të këtij vibrator është projektuar për t'ju dhuruar kënaqësi të pafund. Ka topa të brendshëm që rrotullohen me 4 shpejtësi që ju të përjetoni kënaqësinë më të fortë.


Features:

12 funksione dridhje
4 funksione rotacioni
Silikoni me cilësi të lartë
E butë dhe fleksibël
Motori i fuqishëm
i papërshkueshëm nga uji
4 bateri AAA (nuk përfshihen)
Masat: 270 mm x 40 mm

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Produkte te ngjashem

Product successfully added to the product comparison!