Vibrator Latetobed Defiant

Y-823

3,350 Lekë

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Falë silikonit me cilësi të lartë Defiant është i butë dhe shumë fleksibël, lehtëson dhe rrit kënaqësinë në depërtim. Ka dridhje të fuqishme dhe një formë ideale për stimulim në pikën G dhe klitoris.

Info shtesë

Falë silikonit me cilësi të lartë Defiant është i butë dhe shumë fleksibël, lehtëson dhe rrit kënaqësinë në depërtim. Ka dridhje të fuqishme dhe një formë ideale për stimulim në pikën G dhe klitoris.


Features:

30 funksione dridhje super të fuqishme
Pika stimulon pikën G
Silikoni me cilësi të lartë
E butë dhe fleksibël
Motori i fuqishëm
i papërshkueshëm nga uji
2 bateri AAA (nuk përfshihen)
Masat: 205 mm x 34 mm

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Produkte te ngjashem

Product successfully added to the product comparison!