Vibrator Latetobed Donny

Y-814

1,740 Lekë

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Donny, një vibrator i vogël me 10 funksione dridhje me një formë të jashtëzakonshme të rrumbullakosura me të cilën mund të shijohet si asnjëherë më parë. Ka silikoni me cilësi të lartë, i butë dhe shumë fleksibël, perfekt për një futje shtesë të këndshme.

Info shtesë

Donny, një vibrator i vogël me 10 funksione dridhje me një formë të jashtëzakonshme të rrumbullakosura me të cilën mund të shijohet si asnjëherë më parë. Ka silikoni me cilësi të lartë, i butë dhe shumë fleksibël, perfekt për një futje shtesë të këndshme.


Features:

10 funksione dridhje super të fuqishme
Unisex
Silikoni me cilësi të lartë
E butë dhe fleksibël
Motori i fuqishëm
i papërshkueshëm nga uji
1 bateri AAA (nuk përfshihet)
Masat: 120 mm x 20 mm

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Produkte te ngjashem

Product successfully added to the product comparison!