Vibrator Latetobed Zigor

Y-815

1,740 Lekë

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Zigor, një vibrator i vogël me 10 funksione dridhje me një formë të jashtëzakonshme të rrumbullakosur dhe gjysëm realiste me të cilën të shijohet si asnjëherë më parë. Ka silikoni me cilësi të lartë, i butë dhe shumë fleksibël.

Info shtesë

Ky artikull nuk ka më gjëndje

Zigor, një vibrator i vogël me 10 funksione dridhje me një formë të jashtëzakonshme të rrumbullakosur dhe gjysëm realiste me të cilën të shijohet si asnjëherë më parë. Ka silikoni me cilësi të lartë, i butë dhe shumë fleksibël.


Features:

10 funksione dridhje super të fuqishme
Unisex
Silikoni me cilësi të lartë
E butë dhe fleksibël
Motori i fuqishëm
i papërshkueshëm nga uji
1 bateri AAA (nuk përfshihet)
Masat: 120 mm x 20 mm

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Produkte te ngjashem

Product successfully added to the product comparison!