Set Fetish Fantasy

PD-2151-23

5,690 Lekë

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Ju jeni të detyruar të kënaqni partnerin tuaj me këtë set të gjithanshëm të prangave. Mund të lidhen me pothuajse gjithçka që ju lejon të lejoni që imagjinata juaj të vendosë kufijtë tuaj. Mos ngurroni ta vendosni partnerin tuaj në pozita joshëse duke kompromentuar dhe të eksploroni fantazitë tuaja më të thella !

Info shtesë

Kujdes: Ky është artikulli i fundit!

Ju jeni të detyruar të kënaqni partnerin tuaj me këtë set të gjithanshëm të prangave. Mund të lidhen me pothuajse gjithçka që ju lejon të lejoni që imagjinata juaj të vendosë kufijtë tuaj. Mos ngurroni ta vendosni partnerin tuaj në pozita joshëse duke kompromentuar dhe të eksploroni fantazitë tuaja më të thella !

Përfshin:

4 Pranga të rregullueshme
4 Tetorë të Rregullueshëm
Falas Maskë për Dashuri Satin

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Produkte te ngjashem

Product successfully added to the product comparison!