Lubrifikant Flutschi

06214470000

1,400 Lekë

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

I krijuar posaçërisht për lodrat e dashurisë! Lubrifikant i butë me aromë me bazë uji i përshtatshëm për gome dhe latex dhe i sigurt për t'u përdorur me prezervativë. Testuar dermatologjikisht. Tub 200 ml.

Info shtesë

I krijuar posaçërisht për lodrat e dashurisë! Lubrifikant i butë me aromë me bazë uji i përshtatshëm për gome dhe latex dhe i sigurt për t'u përdorur me prezervativë. Testuar dermatologjikisht. Tub 200 ml.

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Produkte te ngjashem

Product successfully added to the product comparison!