Fustan nate

27152951021

6,140 Lekë

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Oh là là!
Një veshje e bukur e kuqe e brendshme, e cila do të bëjë që çdo grua të duket e papërmbajtshme. Kupat janë bërë nga dantella delikate të zeza dhe ka edhe dantella të zeza në buzë, e cila thekson feminitetin e saj. Vendosja e dantella e zezë në pjesën e përparme siguron pikëpamje të nxehta dhe nyja dekorative në pjesën e përparme përfundon në mënyrë perfekte. Rripat e rregullueshme. 85% poliester, 15% elastan, dantella 90% poliamide, 10% elastan.

Info shtesë

Oh là là!
Një veshje e bukur e kuqe e brendshme, e cila do të bëjë që çdo grua të duket e papërmbajtshme. Kupat janë bërë nga dantella delikate të zeza dhe ka edhe dantella të zeza në buzë, e cila thekson feminitetin e saj. Vendosja e dantella e zezë në pjesën e përparme siguron pikëpamje të nxehta dhe nyja dekorative në pjesën e përparme përfundon në mënyrë perfekte. Rripat e rregullueshme. 85% poliester, 15% elastan, dantella 90% poliamide, 10% elastan.

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Produkte te ngjashem

Product successfully added to the product comparison!