Vibrator Rockie lejla

05960190000

8,440 Lekë

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Stimuloni pikën G dhe klitorin! Vibrator i butë në formë lepuri në formë ergonomike të kokës së pikës G. Ka 2 motorra të fuqishëm dhe secili vibron në 12 mënyra të lehta. Të dy kokat mund të komandohen. Në momentin e rindezjes së vibratorit, kryen dridhjen e fundit që ka patur në momentin e fikjes. Fleksibël dhe i karikueshëm (kabllo USB brenda). Merret me vete gjatë udhëtimeve. Gjatësia totale 22cm. gjatesia e depërtimit: 11.5cm dhe diametri: 2.5-3.3cm. Materiali: Silikon, ABS.

Info shtesë

Kujdes: Ky është artikulli i fundit!

Stimuloni pikën G dhe klitorin! Vibrator i butë në formë lepuri në formë ergonomike të kokës së pikës G. Ka 2 motorra të fuqishëm dhe secili vibron në 12 mënyra të lehta. Të dy kokat mund të komandohen. Në momentin e rindezjes së vibratorit, kryen dridhjen e fundit që ka patur në momentin e fikjes. Fleksibël dhe i karikueshëm (kabllo USB brenda). Merret me vete gjatë udhëtimeve. Gjatësia totale 22cm. gjatesia e depërtimit: 11.5cm dhe diametri: 2.5-3.3cm. Materiali: Silikon, ABS.

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Produkte te ngjashem

Product successfully added to the product comparison!