Vibro Strap-ON

05842150000

3,540 Lekë

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Stimuloni "perlën" intime! Një flutur ne ngjyrë rozë në formë starp-on dhe me vibrim. Vibron me shumë shpejtësi me anë të një telekomande. Ka disa rripa straps të rregullueshëm. Përmasat: 8.5cm x 8.8cm. Materiali: TPR (flutura), ABS. Të përfshira dhe bateritë.

Info shtesë

Ky artikull nuk ka më gjëndje

Stimuloni "perlën" intime! Një flutur ne ngjyrë rozë në formë starp-on dhe me vibrim. Vibron me shumë shpejtësi me anë të një telekomande. Ka disa rripa straps të rregullueshëm. Përmasat: 8.5cm x 8.8cm. Materiali: TPR (flutura), ABS. Të përfshira dhe bateritë.

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Produkte te ngjashem

Product successfully added to the product comparison!