Stimulues MegaGlide Explorer

06172530000

1,810 Lekë

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Lehtëson penetrimin anal! Lëkurës anale i jep një ndjesi relaksuese për kënaqësitë e pasme. 1-2 spërkatje në anus do të lehtësojnë zonën përmes efektit të ftohjes për të lehtësuar penetrimin e lehtë. Tolerancë të lartë të lëkurës dhe mukozës, pa yndyrë dhe të tretshme në ujë. 30 ml shishe .

Info shtesë

Kujdes: Ky është artikulli i fundit!

Lehtëson penetrimin anal! Lëkurës anale i jep një ndjesi relaksuese për kënaqësitë e pasme. 1-2 spërkatje në anus do të lehtësojnë zonën përmes efektit të ftohjes për të lehtësuar penetrimin e lehtë. Tolerancë të lartë të lëkurës dhe mukozës, pa yndyrë dhe të tretshme në ujë. 30 ml shishe .

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Produkte te ngjashem

Product successfully added to the product comparison!