Masazhator Rechargeable Wand

05906650000

9,380 Lekë

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Masazhator blu me koke fleksibel dhe detaje ngjyre argjendi. 20 vibrime te ndryshme te fuqishme ne shtypjen e nje butoni. Mund te karikohet me USB e perfshire. Gjatesia totale 19.6 cm , gjatesia e kokes 5.2cm dhe diam. 4.1cm. Materiali: silikon me veshje polyurethane, ABS.

Info shtesë

Masazhator blu me koke fleksibel dhe detaje ngjyre argjendi. 20 vibrime te ndryshme te fuqishme ne shtypjen e nje butoni. Mund te karikohet me USB e perfshire. Gjatesia totale 19.6 cm , gjatesia e kokes 5.2cm dhe diam. 4.1cm. Materiali: silikon me veshje polyurethane, ABS.

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Produkte te ngjashem

Product successfully added to the product comparison!