Love Balls CANDY BALLS LUX Purlple

00801369

1,350 Lekë

1,800 Lekë

-25%

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Ne momentet me intime me partnerin tuaj, keta love balls do te transformojne orgazmat tuaja duke shtuar dhe me shume eksitim. Perdorini vetem, ose gjate maredhenies, fale mbajteses ne fund mund ti kontrolloni thjeshte. Per te shijuar nje stimulim delikat dhe kenaqesi anale te paharueshme. Diametri: 3,2 cm; Gjatesia: 21,5 cm

Info shtesë

Kujdes: Ky është artikulli i fundit!

Ne momentet me intime me partnerin tuaj, keta love balls do te transformojne orgazmat tuaja duke shtuar dhe me shume eksitim. Perdorini vetem, ose gjate maredhenies, fale mbajteses ne fund mund ti kontrolloni thjeshte. Per te shijuar nje stimulim delikat dhe kenaqesi anale te paharueshme. Diametri: 3,2 cm; Gjatesia: 21,5 cm

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Produkte te ngjashem

Product successfully added to the product comparison!