Fustan Powernet Dress

27161271111

3,510 Lekë

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Mini fustan prej materiali rrjete te holle. Me nje shirit dantelle poshte belit. Gjithashtu permban tanga elastike dhe me nje varese dekorative. Te zeza. 90% poliamide, 10% elastane.

Info shtesë

Kujdes: Ky është artikulli i fundit!

Mini fustan prej materiali rrjete te holle. Me nje shirit dantelle poshte belit. Gjithashtu permban tanga elastike dhe me nje varese dekorative. Te zeza. 90% poliamide, 10% elastane.

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Produkte te ngjashem

Product successfully added to the product comparison!