Body Net Dress S-L

27155381101

2,500 Lekë

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Fustan rrjete me qendisje dekoruese dhe hapje te sofistikuara. Perfshihen tanga dantelle. I zi, 90& poliamide, 10% elastane.

Info shtesë

Ky artikull nuk ka më gjëndje

Fustan rrjete me qendisje dekoruese dhe hapje te sofistikuara. Perfshihen tanga dantelle. I zi, 90& poliamide, 10% elastane.

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Produkte te ngjashem

Product successfully added to the product comparison!