Fustan Vinyl with Suspenders

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

4,900 Lekë

Mini fustan me suspender te rregullueshem ne permase i cili mund te hiqet. Jaka e dekoruar me nje cope me palosje dhe nje fjondo midis gjoksit. Me zinxhir te fshehur ne pjesen e mbrapme. Lidheset e sutjenave jane te rregullueshme ne permase dhe mund te hiqen. I zi/e kuqe. 100% poliester, me vjeshje polyrethane. Pa corape.

Info shtesë

Mini fustan me suspender te rregullueshem ne permase i cili mund te hiqet. Jaka e dekoruar me nje cope me palosje dhe nje fjondo midis gjoksit. Me zinxhir te fshehur ne pjesen e mbrapme. Lidheset e sutjenave jane te rregullueshme ne permase dhe mund te hiqen. I zi/e kuqe. 100% poliester, me vjeshje polyrethane. Pa corape.

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Fustan Vinyl with Suspenders

Fustan Vinyl with Suspenders

Mini fustan me suspender te rregullueshem ne permase i cili mund te hiqet. Jaka e dekoruar me nje cope me palosje dhe nje fjondo midis gjoksit. Me zinxhir te fshehur ne pjesen e mbrapme. Lidheset e sutjenave jane te rregullueshme ne permase dhe mund te hiqen. I zi/e kuqe. 100% poliester, me vjeshje polyrethane. Pa corape.

Produkte te ngjashem

Product successfully added to the product comparison!