Fustan

2,800 Lekë

4,307 Lekë

-35%

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Fustan i zi me pjesen e recipetave dhe dantelle. Me mbyllje nga mbrapa dhe dantelle ne fund. Lidhese te rregullueshme ne permase dhe 4 lidhese suspender te cilat mund te hiqen. 90% polyamide, 10% elastane.

Info shtesë

Fustan i zi me pjesen e recipetave dhe dantelle. Me mbyllje nga mbrapa dhe dantelle ne fund. Lidhese te rregullueshme ne permase dhe 4 lidhese suspender te cilat mund te hiqen. 90% polyamide, 10% elastane.

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Produkte te ngjashem

Product successfully added to the product comparison!