Fustan Vinyl with Lace

5,400 Lekë

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Mini fustan i ngushte prej materiali me shkelqim me nje pjese dantelle ne zonen e gjoksin dhe nga mbrapa. Me dy pulla dha mbrapa dhe kollare. I zi. Materiali: 92% poliester, 8% elastane. Dantella: 90% poliamide, 10% elastane.

Info shtesë

Ky artikull nuk ka më gjëndje

Mini fustan i ngushte prej materiali me shkelqim me nje pjese dantelle ne zonen e gjoksin dhe nga mbrapa. Me dy pulla dha mbrapa dhe kollare. I zi. Materiali: 92% poliester, 8% elastane. Dantella: 90% poliamide, 10% elastane.

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Produkte te ngjashem

Product successfully added to the product comparison!