-35%

Me ulje çmimi!

Fustan Mini Dress Chain

Fustan Mini Dress Chain

2,000 Lekë

3,077 Lekë

-35%

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Cottelli Collection

Mini fustan për një pamje të guximshme, ngjyrë petrol me shkëlqim në pjesën e sipërme e kombinuar me një ngjyrë të zezë pak transparente në pjesën e poshtme. I
hapur në pjesën e përparme, jakë e cila rrotullohet rreth qafës, rripa lidhës në mes te pjesës së mbrapme dhe një varese delikate në pjesën mbi belin.

Info shtesë

Mini fustan për një pamje të guximshme, ngjyrë petrol me shkëlqim në pjesën e sipërme e kombinuar me një ngjyrë të zezë pak transparente në pjesën e poshtme. I
hapur në pjesën e përparme, jakë e cila rrotullohet rreth qafës, rripa lidhës në mes te pjesës së mbrapme dhe një varese delikate në pjesën mbi belin. 

Materiali: 96% poliestër, 4% elastane.

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Produkte te ngjashem

Product successfully added to the product comparison!