-35%

Ulje!

Fustan Zaza Long Dress

Fustan Zaza Long Dress

2,400 Lekë

3,692 Lekë

-35%

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Cottelli Collection

Fustan i gjatë, që rri ngjitur mbas trupit. Bërë nga kadife e butë kombinuar me tyl. Pa mëngë, me një jakë të vogël dhe me dy butona mbyllëse në pjesën e pasme.
Ngjyra: E zezë / argjend

Info shtesë

Fustan i gjatë, që rri ngjitur mbas trupit. Bërë nga kadife e butë kombinuar me tyl. Pa mëngë, me një jakë të vogël dhe me dy butona mbyllëse në pjesën e pasme.
Ngjyra: E zezë / argjend
Materiali: 50% poliamide, 40% poliestër, 10% elastane.

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Produkte te ngjashem

Product successfully added to the product comparison!