-35%

Me ulje çmimi!

Fustan Military Minidress

Fustan Military Minidress

4,500 Lekë

6,923 Lekë

-35%

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Cottelli Collection

Mini fustan i ngushte me cilesi kamuflazhi, shume i hapur ne jake dhe e gjithe pjesa e perparme me zinxhir per tu zhveshur menjehere. 
Miks ngjyrash: jeshile/kafe/e zeze. 

Info shtesë

Mini fustan i ngushte me cilesi kamuflazhi, shume i hapur ne jake dhe e gjithe pjesa e perparme me zinxhir per tu zhveshur menjehere.
Miks ngjyrash: jeshile/kafe/e zeze.
95% poliester, 5% elastan.

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Produkte te ngjashem

Product successfully added to the product comparison!