Forme Keku Cocky Cookie Cutter

07702050000

500 Lekë

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Pako prej 2 prerese embelsirash ne formen e penisit. Perafersisht 10 cm te gjata, diam. 2.3 cm -- 5.5 cm. Te perbera prej metalit. 

Info shtesë

Ky artikull nuk ka më gjëndje

Pako prej 2 prerese embelsirash ne formen e penisit. Perafersisht 10 cm te gjata, diam. 2.3 cm -- 5.5 cm. Te perbera prej metalit. Ju lutemi pastrojeni me uje te nxehte dhe pastrues perpara perdorimit te pare.

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Produkte te ngjashem

Product successfully added to the product comparison!