Fetish Bali Beginner's Bondage Set

WHPD015

3,490 Lekë

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Whipped

Seti më i ri nga koleksioni Whipped ka në përmbajtjen e tij një tickler, kapëse thithkash një flogger, maskë sysh dhe pranga. Të pesta janë bërë prej materiali të butë dhe prandaj ofrojnë një përdorim të rehatshëm. Prangat mund të përshtaten sipas mdhësisë falë shiritave të velcro. Me këtë set të plotë ju keni gjithçka që ju nevojitet për një lojë initme me partnerin tuaj. Ky set është i lehtë për t'u përdorur, gjë që e bën shumë të përshtatshme për fillestarët.

Info shtesë

Ky artikull nuk ka më gjëndje

Seti më i ri nga koleksioni Whipped ka në përmbajtjen e tij një tickler, kapëse thithkash një flogger, maskë sysh dhe pranga. Të pesta janë bërë prej materiali të butë dhe prandaj ofrojnë një përdorim të rehatshëm. Prangat mund të përshtaten sipas mdhësisë falë shiritave të velcro. Me këtë set të plotë ju keni gjithçka që ju nevojitet për një lojë initme me partnerin tuaj. Ky set është i lehtë për t'u përdorur, gjë që e bën shumë të përshtatshme për fillestarët.

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Produkte te ngjashem

Product successfully added to the product comparison!