Maske Sysh KINX TEASE & PLEASE PADDED BLINDFOLD BLACK

55008996

800 Lekë

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

2 shiritat elastik të sigurtë dhe të rehatshëm
Pa Latex
Gjatësia: përafërsisht 18.5cm
Gjerësia: përafërsisht 8.5 cm
Gjatësia e rripit: përafërsisht 30 cm
Materiali: Saten & elastik

Info shtesë

2 shiritat elastik të sigurtë dhe të rehatshëm
Pa Latex
Gjatësia: përafërsisht 18.5cm
Gjerësia: përafërsisht 8.5 cm
Gjatësia e rripit: përafërsisht 30 cm
Materiali: Saten & elastik

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Produkte te ngjashem

Product successfully added to the product comparison!