Maske

24802802001

1,120 Lekë

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Maske e bardhe me perla te ngjitur. Ka nje llastik dhe 2 hapesira per syte.

Info shtesë

Maske e bardhe me perla te ngjitur. Ka nje llastik dhe 2 hapesira per syte.

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Produkte te ngjashem

Product successfully added to the product comparison!