Paruke Wig Blonde

07004100000

8,490 Lekë

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Paruke me folke te valezuar dhe sintetike. Ngjyra kafe ne bjonde, duke filluar nga rrenjet me te erreta. Parukja mund te pritet per tu bere me e shkurter. Gjatesia: 45cm. Materiali :100%poliester.

Info shtesë

Kujdes: Ky është artikulli i fundit!

Paruke me folke te valezuar dhe sintetike. Ngjyra kafe ne bjonde, duke filluar nga rrenjet me te erreta. Parukja mund te pritet per tu bere me e shkurter. Gjatesia: 45cm. Materiali :100%poliester.

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Produkte te ngjashem

Product successfully added to the product comparison!