Lubrifikant SmoothGlide 1L

7525270013

3,750 Lekë

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Për një marrëdhënie seksuale plot kënaqësi! Smoothglide është një lubrifikant me bazë uji me Aloe Vera. Është i sigurtë për përdorim me prezervativë latex dhe lodra silikoni. Cilësi e lartë nga Gjermania. Testuar dermatologjikisht dhe veçanërisht i butë ndaj lëkurës. Lubrifikues me bazë uji Smoothglide është pa ngjyrues sintetik dhe aroma. (Pa silicon).

Info shtesë

Për një marrëdhënie seksuale plot kënaqësi! Smoothglide është një lubrifikant me bazë uji me Aloe Vera. Është i sigurtë për përdorim me prezervativë latex dhe lodra silikoni. Cilësi e lartë nga Gjermania. Testuar dermatologjikisht dhe veçanërisht i butë ndaj lëkurës. Lubrifikues me bazë uji Smoothglide është pa ngjyrues sintetik dhe aroma. (Pa silicon).

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Produkte te ngjashem

Product successfully added to the product comparison!