Spray Relaxxx Woman 20ml

7525200102

1,540 Lekë

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Kontribuon në mënyrë të konsiderueshme në lojërat anale pa dhimbje dhe në këtë mënyrë më të pëlqyeshme dhe siguron kënaqësi maksimale në zonën anale. Aplikimi: 3 - 4 spërkatje.

Përbërësit: Propylene Glycol, Laureth-4, Gel Aloe Barbadensis, Panthenol, Aqua, Mentha Piperita Oil, Acid Citric

Info shtesë

Ky artikull nuk ka më gjëndje

Kontribuon në mënyrë të konsiderueshme në lojërat anale pa dhimbje dhe në këtë mënyrë më të pëlqyeshme dhe siguron kënaqësi maksimale në zonën anale. Aplikimi: 3 - 4 spërkatje.

Përbërësit: Propylene Glycol, Laureth-4, Gel Aloe Barbadensis, Panthenol, Aqua, Mentha Piperita Oil, Acid Citric

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Produkte te ngjashem

Product successfully added to the product comparison!