Spray Relaxxx Man 20ml

7525200101

1,540 Lekë

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Ju mundëson marrdhënie seksuale më afatgjatë dhe më të këndshme. Aplikimi: 4 - 5 pika spërkatje.

Përbërësit: Propylene Glycol, Laureth-4, Gel Aloe Barbadensis, Panthenol, Ujë, Mentha Piperita Oil, Acid Citric

Info shtesë

Ju mundëson marrdhënie seksuale më afatgjatë dhe më të këndshme. Aplikimi: 4 - 5 pika spërkatje.

Përbërësit: Propylene Glycol, Laureth-4, Gel Aloe Barbadensis, Panthenol, Ujë, Mentha Piperita Oil, Acid Citric

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Produkte te ngjashem

Product successfully added to the product comparison!