Spray Penisi Stahlhart

06801170000

1,720 Lekë

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Spray ushyes per nje kohezgjatje sa me te mire. Sperkateni penisin para marredhenies 2-3here dhe lajeni pas perdorimit. Perbersi kryesor: aloe vera, sasia: 100ml. Vetem per perdorim te jashtem.

Info shtesë

Spray ushyes per nje kohezgjatje sa me te mire. Sperkateni penisin para marredhenies 2-3here dhe lajeni pas perdorimit. Perbersi kryesor: aloe vera, sasia: 100ml. Vetem per perdorim te jashtem. 

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Produkte te ngjashem

Product successfully added to the product comparison!