Prezervativ Secura

04132910000

70 Lekë

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Prezervativë të zinj me pika dhe pa ere latex. Ato janë të mbuluara me lubrifikant me bazë silikoni dhe janë të mbyllura.

Info shtesë

Prezervativë të zinj me pika dhe pa ere latex. Ato janë të mbuluara me lubrifikant me bazë silikoni dhe janë të mbyllura.

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Produkte te ngjashem

Product successfully added to the product comparison!