I Ri

Prezervativ Sensinity Strawberry

Prezervativ Sensinity Strawberry

SNS02

249 Lekë

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Prezervative Sensinity me shije Luleshtrydhe. Permban 12 cope. Transparente dhe latex me diameter: 52mm dhe gjatesi: 185mm. Dermatologjikisht te testuara.

Info shtesë

Kujdes: Ky është artikulli i fundit!

Prezervative Sensinity me shije Luleshtrydhe. Permban 12 cope. Transparente dhe latex me diameter: 52mm dhe gjatesi: 185mm. Dermatologjikisht te testuara.

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Produkte te ngjashem

Product successfully added to the product comparison!