Lubrifikant Just Glide Anal 1000ml

06249180000

3,760 Lekë

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Lubrifikant i ri me bazë uji, Just Glide Anal, me formulën e saj 7-bimore e bën futjen e lehtë të mundshme! Just Glide Anal është 100% vegan dhe është i përshtatshëm për lëkurë të ndjeshme. Ajo është testuar dermatologjikisht dhe ka vulën gjermane "sehr gut" (shumë të mirë) të miratimit. Ajo nuk është e yndyrshme. Mund të lahet jashtë. I sigurt për t'u përdorur me kondomë latex. Pa erë dhe pa shije

Info shtesë

Lubrifikant i ri me bazë uji, Just Glide Anal, me formulën e saj 7-bimore e bën futjen e lehtë të mundshme! Just Glide Anal është 100% vegan dhe është i përshtatshëm për lëkurë të ndjeshme. Ajo është testuar dermatologjikisht dhe ka vulën gjermane "sehr gut" (shumë të mirë) të miratimit. Ajo nuk është e yndyrshme. Mund të lahet jashtë. I sigurt për t'u përdorur me kondomë latex. Pa erë dhe pa shije

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Produkte te ngjashem

Product successfully added to the product comparison!