Prezervativ Secura Black Pearl 12

04162310000

1,050 Lekë

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Prezervativ te zinj me kokra stimuluese. Te veshur me lubrifikant me baze silikoni dhe te ngushte ne fund per qendrim te sigurt.

Info shtesë

Ky artikull nuk ka më gjëndje

Prezervativ te zinj me kokra stimuluese. Te veshur me lubrifikant me baze silikoni dhe te ngushte ne fund per qendrim te sigurt.

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Produkte te ngjashem

Product successfully added to the product comparison!