-35%

Me ulje çmimi!

Zharter Light Blue

Zharter Light Blue

800 Lekë

1,230 Lekë

-35%

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Cottelli Collection

Zhartet ne ngjyre blu te hapur me lidhese te fjongo ngjyre blu dhe te bardhe.

Info shtesë

Kujdes: Ky është artikulli i fundit!

Zhartet ne ngjyre blu te hapur me lidhese te fjongo ngjyre blu dhe te bardhe.
90% poliester, 10% elastan.

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Product successfully added to the product comparison!