Dildo Jolly Buttcock

05237800000

2,000 Lekë

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

NMC

Dildo xhelatin i perkulshem, me koke te theksuar, damare te fryre dhe testikuj te vegjel. Trupi me shkelqim qendron ne nje baze me ngjitje me vakum te fuqishme. Ngjyra: e kuqe me koke transparente. 

Info shtesë

Dildo xhelatin i perkulshem, me koke te theksuar, damare te fryre dhe testikuj te vegjel. Trupi me shkelqim qendron ne nje baze me ngjitje me vakum te fuqishme. Ngjyra: e kuqe me koke transparente.
Permasa: 17 cm, diametri 3-3.5 cm.

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Produkte te ngjashem

Product successfully added to the product comparison!